Кращий сайт для жителя села

Скільки разів ви повинні ходити в туалет? Відповідає лікар…

Знаючи це, ви зможете швидше помітити, що з вашим організмом щось не так
За словами лікаря Алісії Джеффрі-Томас, обмеження кількості походів у туалет також може вплинути на здоров’я. Наприклад, вона радить не піддаватися позовам протягом ночі. Інакше ви заробите проблеми із сечовим міхуром.
Лікар порадила не відвідувати туалет частіше, ніж три-чотири рази на день. Це допоможе підтримати здоров’я організму та натренувати сечовий міхур.
Фахівець також додала, що в нормі між походами до туалету протягом дня має проходити три-чотири години.
Необхідність утримання від частого сечовипускання пояснюється тим, що мозок починає все частіше подавати сигнали, якщо ви сходили до того моменту, як сечовий міхур виявився наповненим.
Лікарі, крім того, попереджають про небажаність походів у туалет ночами. Це може призвести, наприклад, до збільшення на 50 відсотків ризику інфекцій сечового міхура, повторних інфекцій сечовивідних шляхів, запалення сечового міхура.
Загальноприйнята ж думка лікарів полягає в тому, що в нормі людина повинна ходити в туалет шість-вісім разів на добу. Якщо вона ходить частіше, то, найімовірніше, п’є багато кави або інших напоїв з кофеїном, а це діє як сечогінний засіб, або страждає на діабет.

Новини

Господар

Здоров'я