Кращий сайт для жителя села

Хочете схуднути? Обдуріть свій голод!

Схуднути можна не тільки за допомогою дієтичних продуктів і активних занять спортом, а й завдяки невеликим хитрощам — наприклад, живильним напоям, які пригнічують голод.

Мате. Мате — найвідоміший латино¬американський напій після мохіто. Володіє сильною тонізуючою дією і пригнічує апетит. Також є природним енергетиком, оскіль¬ки речовини, які входять до нього, за своїми властивостями схожі з кофеїном.
Імбирний чай. Один з кращих напоїв для схуд¬нення. Сприяє прискоренню обмі¬ну речовин і стимулює термогенез — активне потовиділення. Приго¬тувати імбирний чай просто: за¬ливаєте окропом кілька шматочків імбиру, за бажання, додаєте в на¬пій мед, лимон або корицю, даєте 15 хвилин настоятися — і готово.
Молоко. А ось цей напій використовують для схуднення з інших причин. Річ у тім, що молоко настільки пожив¬не і порівняно калорійне, що лише одна його склянка, особливо в тандемі з ароматною корицею або
анісом, здатна геть вбити голод як мінімум на півдня.
Зелений чай. Пришвидшує метаболізм і міс¬тить багато катехінів, які пригнічу¬ють синтез жиру і теж стимулюють термогенез. Також катехіни допо¬магають зміцнювати серце і крово¬носні судини.
Кава. Мало хто знає, але проста чор¬на кава — теж відмінний напій для схуднення. Кофеїн пригнічує апе¬тит, сприяє спалюванню жиру і при цьому надає людині енергії.

Новини

Господар

Здоров'я