Кращий сайт для жителя села

Чудодійна сила господарського мила.

Скільки б не було на прилавках магазинів новомодних мийних і косметичних засобів, у розумної господині в будинку завжди знайдеться шматок господарського мила.
Господарське мило тільки виглядає непримітно і навіть відштовхуюче. Насправді — це джерело корисних і в господарстві, і в гігієні, і в косметології речовин.
Старе забруднення одягу, постільної білизни або килимів легко підуть під впливом господарського мила. Йому під силу відіпрати навіть мазут.
Господарське мило — ідеальний антибактеріальний засіб. Його застосовують і в догляді за шкірою. Цей продукт допоможе впоратися з лупою нітрохи не гірше, ніж будь-який засіб з аптеки.
Але звертайте увагу при покупці тільки на темні шматки господарського мила. Саме в них міститься вся користь. Виробляється таке мило тільки з екологічно чистих інгредієнтів — жирних кислот і натрієвої солі. Крім екологічної безпеки, господарське мило гіпоалергенне.
Раз на місяць покладіть в розчин господарського мила зубні щітки, губки для миття посуду та інші предмети, які ви використовуєте найчастіше. Це буде відмінною профілактикою в боротьбі з мікробами.
Змити жир з посуду також допомагає господарське мило. На відміну від мийного засобу для посуду, воно легко змивається з посуду і не залишає запаху.
Але будьте обережні. Яким би чудовим помічником не виявилося для вас господарське мило, його передозування може надати на вас шкідливий вплив.

Новини

Господар

Здоров'я