Кращий сайт для жителя села

Що потрібно вашому мозку?

Нейрохірург, який виконав майже 23 000 операцій на мозку, точно знає це

Мозок страждає, коли ви погано поснідали (або зовсім не встигли), коли ви їдете в машині та одночасно розмовляєте через телефон, коли ви курите, п’єте і постійно перебуваєте стресових ситуаціях.
«Вашому мозку потрібна чиста, здорова, нежирна їжа. Але не відмовляйтеся від солодкого – дозволяйте собі хоча б мед. Мозку подобається шоколад, йому потрібна вода, але найбільше він любить усмішку », – каже Влад Сіуреа, який більше ніж 50 років працює нейрохірургом.
Він виконав майже 23 000 операцій на мозку і, як ніхто, знає, що мозок починає хворіти саме через нас самих.
«Якщо ви застрягли в планшеті / телефоні – і так щодня, не чекайте, що мозок вам подякує. Зараз люди спілкуються тільки через Фейсбук та інші соцмережі. Це неправильно. Ми створені для того, щоб жити в групі, а не в ізоляції », – продовжив чоловік.
Мозок ненавидить куріння. Сигарети роблять такий же негативний вплив на мозок, як і на серце.
Перші кроки для здорового мозку дуже прості й доступні кожному. Для цього вам треба рано вставати, потім – робите хоча б елементарну зарядку, п’єте дві склянки води кімнатної температури: «Вранці нам потрібно прокидатися якомога раніше, відкривати вікна і вдихати свіже повітря. І не забувайте про дві склянки води.
Перша запустить роботу всього шлунково-кишкового тракту. Друга склянка корисна, тому що приводить в рух весь «локомотив». Простіше кажучи, допомагає нам прокинутися», – каже нейрохірург.

Під час сну мозок не спить, він старанно працює, щоб підтримувати у робочому стані внутрішні органи. Але він робить ще дещо важливе.
Якщо людина засинає з важким для нього питанням в голові та не знає, як його вирішити, то, як правило, наступного ранку у неї буде відповідь.
«До наступного дня мозок знайде рішення. Тому забудьте про безсонні ночі», – сказав професор.
Ваш сніданок повинен бути тихим і спокійним. Не снідайте в поспіху або в дорозі.
«Снідати потрібно в спокійній обстановці, насолоджуючись кожним шматочком. Ніякого занепокоєння, шуму, проблем і «перекурів». Вранці вам потрібна енергія і мікроелементи, які допоможуть організму ефективно виконувати свої функції протягом всього дня. Це дуже важливо! »- підкреслює Влад Сіуреа.
Мозок не любить жир і м’ясо: «Так, мозку м’ясо не приносить ніякої користі. Але в невеликих кількостях м’ясо допомагає тілу. Найкраще низькокалорійне м’ясо. Індичка і риба – найкорисніше, що може бути.
А як щодо солодощів? «Темний натуральний шоколад, гаряче натуральне какао, мед – це те, що найбільше подобається вашому мозку, – пояснює нейрохірург.
«У мозку є дві точки максимальної активності: між 10.00-12.00 і 16.00-18.00 годинами. Якщо він втомлюється, можна дати йому трохи кави (але пийте повільно) ».
Лікар каже, що найкращий друг мозку – це звичайна, доступна всім людям усмішка. Тому дуже важливо вміти вчасно піти від печалі, монотонності та вміти радіти дрібницям.
Рух також важливий для мозку. Якщо ми рухаємося, ми існуємо. Три важливі речі: мова, письмо, рух. Багато хто забув, що таке музика і як нею насолоджуватися і, що ще гірше, люди не хочуть танцювати. Танець, як доведено, запобігає ранньому розвитку хвороби Альцгеймера.
Хороший нічний сон повинен тривати не менше шести годин. Він очищає мозок від сміття.
Лягайте спати о 22:00, вимикайте телевізор і комп’ютер за годину або навіть дві до сну. Замість цього прочитайте книгу. Вона налаштує вас на хороший відпочинок ».
Якщо ви будете дотримуватися цих порад, ви відчуєте неймовірні зміни! У цих рекомендаціях немає нічого важкого! Головне серйозно до них поставитися і почати.

Новини

Господар

Здоров'я