Кращий сайт для жителя села

Які продукти розчинять холестерин на стінках судин.

Овочі (особливо зелені). Чим більше овочів ви їсте, тим здоро-вішими будуть ваші судини. Лист¬кова зелень, наприклад, шпинат і капуста, захищають від серцевих нападів, допомагаючи стінкам артерій уникнути нагромадження холестерину.
Насіння льону вирізняєть¬ся високою кількістю розчинних і нерозчинних волокон, які оздо¬ровлюють кишечник й сприяють боротьбі із зайвою вагою. Найкра¬щий спосіб його використання — подрібнити на порошок і додавати до будь-яких страв.
Оливкова олія. З її допомогою можна значно знизити рівень «по-ганого» холестерину в крові, змен¬шити інтенсивність окислювання вільних радикалів, нормалізувати кров’яний тиск, підвищити елас-тичність стінок артерій і знизити ризик утворення тромбів, сповіль-нити процес старіння в організмі.
Лосось. Ця риба — одне з най¬кращих у світі джерел омега-3 жирних кислот. Включивши її до свого раціону, ви знизите ризик серцево-судинних захворювань, депресії й розладів пам’яті. Багато омега-3 містять жирні сорти риби: сардини, скумбрія й оселедець. Усі вони підвищують рівень «хо¬рошого» холестерину, поліпшують функції головного мозку.
Цілі зерна — чудове джере¬ло клітковини, тому вживання їх у їжу благотворно впливає на стан серцево-судинної системи. Однак перевагу слід віддавати безглютеновим продуктам: геркулесу й гречаній крупі. Вони легше засво¬юються, не викликають алергічних реакцій і містять велику кількість поживних речовин.
Куркума — королева всіх спе¬цій, особливо, коли доходить до боротьби із запаленням. Куркума запобігає утворенню тромбів, бо-реться з вірусами, підвищує іму¬нітет і, звичайно ж, знижує рівень холестерину.
Зелений чай вважається на¬поєм №1 у боротьбі зі старінням. Мало того, що це багате джерело антиоксидантів і має протиракові властивості, він також сприятливо впливає на серцево-судинну сис-тему, запобігаючи підвищенню в крові «поганого» холестерину.
Боби містять багато кліткови¬ни, а значить, здатні регулювати рівень холестерину в крові. Спро¬буйте для приготування супів, салатів й інших страв використо¬вувати поживні чорні боби, нут, квасолю, маш.
Часник знижує рівень холесте¬рину, запобігає утворенню тром¬бів, регулює артеріальний тиск й захищає від інфекцій, тому на¬магайтеся їсти його щодня — для профілактики й лікування багатьох захворювань.

Новини

Господар

Здоров'я