Кращий сайт для жителя села

Як за допомогою ковдри зняти стрес за 5 хвилини.

Щоб розслабитися, відпочити і зняти стрес, не завжди потрібно так вже й багато часу. І п’ять хвилин точно можна знайти, щоб допомогти собі зарядитися енергією. Крім п’яти хвилин потрібна ще ковдра — і більше нічого.
Добре, якщо вона буде важка — у важких, як в нашому дитинстві, ватних ковдр особливий терапевтичний ефект. Хоча, в нашому випадку, підійде і будь-яка. Стоячи, обгортаємо ковдру навколо себе, повністю замотуючись в неї, як гусениця метелика в кокон. Після цього сідаємо або лягаємо в зручну позу. Час пішов.
Протягом п’яти хвилин дихати необхідно животом. Спочатку може бути незвично, але після декількох разів стане досить легко переключитися на таке дихання. Одну руку кладемо на живіт, іншу — на груди. Плечі повністю розслаблені. Тепер робимо вдих через ніс, але намагаємося не розширювати грудну клітку, замість цього рухається діафрагма.
На вдиху живіт надувається, на видиху — опускається глибоко до хребта.
Це дуже корисний тип дихання: допомагає заспокоїтися, налаштуватися на потрібний лад, насичує організм киснем.
Як працює метод
Взагалі цей метод схожий на сповивання немовлят. Малюки лякаються звуків, будять себе помахами ручок і рухами ніг. Тому часто малюків сповивають, притискаючи ручки до тіла, — так вони міцніше сплять і поводяться спокійніше.
Так що, загорнувшись в ковдру, ми на кілька хвилин повертаємося в раннє дитинство, отримуємо заряд спокою, умиротворення, дихаємо глибоко і рівно, відключаємося від непростих думок, зосереджуючись на своїх відчуттях і рухах діафрагми. Ефект вражаючий — буквально відразу ви відчуєте прилив сил.
Така процедура буде корисна і дітям, особливо тим, хто відчуває велике навантаження в школі або на додаткових заняттях, а також допоможе заспокоїтися і розслабитися чутливим і легко збуджуваним підліткам. Навіть спеціально є фірми, які виготовляють для таких цілей обтяжені ковдри з крупами і різними наповнювачами для посилення ефекту.

Новини

Господар

Здоров'я