Кращий сайт для жителя села

4 НАЙКРАЩІ ОВОЧІ ДЛЯ ЗМЕНШЕННЯ ЖИРУ НА ЖИВОТІ

Всі овочі корисні, але деякі з них можуть допомогти з втратою, так званого, абдомінального жиру (жиру, що накопичується у черевній порожнині).
Овочі багаті на поживні речовини і універсальні в приготуванні. І якщо ви намагаєтеся досягти мети зниження ваги або позбутися жиру на животі, є певні овочі, які вам у цьому допоможуть.
Шпинат
Ця листова зелень багата на поживні речовини і відмінно підходить для салату, обсмажування або додавання в білковий смузі. За словами провідних дієтологів світу, додавання шпинату до вашого раціону може допомогти вам позбутися жиру на животі.
Шпинат багатий на клітковину, яка краще засвоює поживні речовини і допомагає травленню. Він також багатий на вітамін К, який сприяє зниженню маси тіла, включаючи вісцеральний жир.
Червоний перець
Солодкий перець — ідеальний овоч для дієти для схуднення. Він низькокалорійний і багатий на поживні речовини, а також допомагає створити почуття ситості після їжі. Ця комбінація допоможе запобігти переїданню протягом дня. Завдяки вмісту клітковини та капсаїцину червоний болгарський перець також сприяє схудненню.
Брокколі
Цей хрестоцвітий овоч багатий на антиоксиданти, які допомагають зменшити запалення в організмі. Основною хімічною сполукою броколі є сульфорафан, який знижує рівень цитокінів та NF-kB в організмі. Ці речовини запускають запальний процес. Зменшуючи запалення, організм краще скидає вагу та ефективно працює «на всіх фронтах».
Брокколі також містить кілька інших поживних речовин, які можуть сприяти втраті жиру на животі, у тому числі вітамін С, кальцій і хром.
Морква
Морква — смачний коренеплід, який містить більше поживних речовин, ніж багато хто думає. Цей овоч унікальний своєю здатністю зменшувати жир на животі, оскільки прискорює обмін речовин в організмі. Термогенний ефект їжі (TEF) – це кількість калорій, яку їжа змушує організм спалювати під час травлення. Оскільки морква має тверду текстуру, вона має високий TEF, отже, змушує організм спалювати більше калорій.

Новини

Господар

Здоров'я